Макрон оголосив військову операцію для боротьби з коронавірусом

Макрон оголосив військову операцію для боротьби з коронавірусом

Президент Франції Емманюель Макрон відвідав військово-польовий госпіталь для хворих COVID-19 в місті Мюлуз і оголосив про проведення операції "Стійкість" за участю армії для боротьби з поширенням коронавірусу.

Об этом сообщает Преступная Россия

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на .

"Ми перебуваємо в стані війни, і перед обличчям піку епідемії я вирішив, за пропозицією начальника Генштабу, почати операцію Résilience ("Стійкість"), окрему від операції Sentinelle ("Вартовий"), в ході якої триває боротьба військових з тероризмом", — сказав французький президент.

В рамках нової операції вертольотоносець Mistral буде відправлений в південну частину Індійського океану, а вертольотоносець Dixmude — в зону Антильських островів-Гвіани на підтримку французьких заморських територій.

Завдання французької армії Макрон змалював поки тільки в загальних рисах, зазначивши, що військові будуть виконувати "санітарні, логістичні та захисні" функції.

Макрон підкреслив, що нова операція за участю армії "буде присвячена наданню допомоги і підтримки населенню, а також державним службам в галузі матеріально-технічного забезпечення і захисту" в боротьбі з епідемією.

Французькі військові беруть активну участь в медичних та логістичних операціях від початку кризи в галузі охорони здоров’я через коронавірус. Військові евакуювали пацієнтів з сильно постраждалого східного регіону Франції в райони, менш заповнені пацієнтами з коронавірусом.

Нагадаємо, у Франції коронавірусом за добу заразилися майже 3 тисячі людей, більше 230 померли.Джерело статті: “https://gazetavv.com/news/world/1585208785-makron-ogolosiv-viyskovu-operatsiyu-dlya-borotbi-z-koronavirusom.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя