Львів співпрацюватиме з Аргентиною в науці, культурі та ІТ

Сьогодні, 13 листопада, заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко зустрівся з надзвичайним та повноважним послом Аргентини в Україні Еленою Летісією Мікусінскі.

Андрій Москаленко зустрівся з надзвичайним та повноважним послом Аргентини в Україні Еленою Летісією Мікусінскі


Обговорили, зокрема, можливості для співпраці в сферах культури й ІТ, розвитку кінної справи та залучення експертів цієї країни в реалізації наукових проєктів у місті. Об этом сообщает allsvit.in.ua со ссылкой на СМИ.


Разом із пані послом до Львова завітав також професор, медичний біолог та доктор наук у галузі молекулярної фармакології Пабло Гольшмідт. Тож заступник мера презентував гостям кластер ʺБіотех і фармаʺ у Львові. Організація існує в місті вже понад рік та об’єднує 18 учасників — представників від бізнесу, закладів освіти й муніципальної влади. Відтак, домовились про налагодження співпраці в галузі біотехнологій та залучення аргентинських фахівців до обговорення проєктів у цій сфері.


Також Андрій Москаленко розповів про розвиток культури в місті та запросив Аргентину до співпраці. За словами пані посла, наступного року вона планує спільно з міськрадою провести у Львові мистецьку виставку. ʺМи думаємо, що Львів буде найкращим місцем для цього. Тож наступного року плануємо привезти сюди колекцію дуже важливих картин із Аргентини. Думаємо над місцемʺ, — зазначила вона.


Окрім того, заступник мера наголосив на важливості для Львова галузі ІТ, яка динамічно розвивається та приносить місту високу додану вартість. ʺІТ-кластер об’єднує понад 80 ІТ-компаній у Львові. Також нещодавно розпочали будівництво великого ІТ-парку на тисячі нових робочих місць. Стартапи, інкубатори, ІТ-школи з’являються щодня. Також кожного року в місті відбувається величезна конференція — IT Arenaʺ, — зазначив він.


Довідка


Елена Літісія Мікусінскі — повноважний міністр І класу — надзвичайний і повноважний посол Аргентини в Україні. У різні роки працювала в МЗС Аргентини, генконсульствах у Парижі (Франція), Маямі (США), Атланті (США), Лондоні (Великобританія), Кочабамбі (Болівія), Енкарнасьйон (Парагвай) та Пунта-дель-Есте (Уругвай), посольствах у Великобританії, Новій Зеландії, Нігерії, Гаїті тощо.

Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/lviv_spivpratsyuvatyme_z_argentynoyu_v_nautsi_kulturi_ta_it_330659.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя