Алексей Голобуцкий: "Девятеро... Ну от. 19 липня 2017. До календаря Визвольної..."

Алексей Голобуцкий в facebook:

Девятеро... Об этом сообщает censoru.in.ua со ссылкой на СМИ.

Ну от. 19 липня 2017. До календаря Визвольної війни 2014-20 рр. додалась ще одна гірка дата. 9 життів за один день. 7 поранених - і дай Бог, щоб ... всі вижили й одужали.

Гради, САУ, наступ на БТР і БМП з танками, атака диверсійних груп це зранку Сурков заявив, що Донбасс воюет не за отделение от Украины, а за ее целостность. За всю Украину, а не за ее часть. І терористи малороссии спробували одразу довести у Марїнці і Красногорівці, що таки завоюють всю Україну.

Такого нахабства від півнів не бачили від 2014-15 років, кажуть волонтери. Звісно, їх нарубали у відповідь. Але. Хлібне перемиря. На атаку Градів і САУ відповідаємо хіба стрілковою зброєю. І платимо за той хліб життями бійців. Бо на кону - десятки тисяч життів цивільних заручників терористи практично прямо попередили, що коли відповідатимо більш жорстко, вони влуплять Градами не по позиціях української армії, а по житлових кварталах Марїнки і Красногорівки і не тільки. Так що кожне життя військового, фактично, йде на відкуп життів цивільних. Жорстока арифметика війни...

Національної скорботи сьогодні чи завтра не буде. Українці просто зустрінуть своїх героїв і складуть їм останню шану. Та й нам треба насправді не так тої скорботи, як помсти - жорстокої і невідворотної, за кожне відібране життя.

А для початку - нарешті визнати критичним ступінь токсичності публічних колаборантів, всіх цих мураєвих, бондаренок, бережних, лукаш, гужв, савченків..., і вилучити їх з інформаційного простору. Бо вони дійсно небезпечні вороги і співучасники московських вбивць - значно небезпечніші за того ж Медведчука. Бо про нього всім відомо, що це кум Путіна і кремлівський агент, на його слова не зважають. А цим досі вірять десятки й сотні тисяч людей - щиро вірять і готові підтримати справою. Готові зробити свій політичний і соціальний вибір за їхнім словом. Вибір на користь планів агресора.

Так що це давно не свобода слова - це свобода легітимізованого знищення державного суверенітету і держави як такої. На війні закони мирного часу не працюють. Час захищати себе на всіх фронтах.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя