ОРД: ПРО ЩО РОЗМОВЛЯЛИ ДВА ВІКТОРИ ПЕРЕД ПІДПИСАННЯМ «УНІВЕРСАЛУ ЗРАДИ» ?

Можливо інформація, що просочилась з кабінету Віктора Ющенка дещо тенденційна й на перший погляд видасться для когось чистою вигадкою, однак джерело заслуговує довіри. Авторові цих рядків стало відомо, що протягом розмови Віктора Ющенка, яка тривала понад сім годин менше торкалась обговорення оновленої редакції тексту Універсалу,а більше намаганням Віктора Януковича переконати Президента України в тому, що його плани розпустити Верховну Раду завершаться для Віктора Андрійовича прикуттям його до ганебного стовпа. Далі Віктор Янукович розкрив карти і детально розклав пас’янс заготовлених пасток для Віктра Ющенка, його цілої сім’ї і решти його “дорогих друзів”. Одна із них - пряма причетність близьких родичів Віктора Андрійовича за його мовчазної згоди до укладеня договору між ГАЗПРОМОМ, РосУкрЕнерго і НАФТОГАЗОМ України та інші тіньові енергетичні схеми. Наступного дня до заганяння Віктора Ющенка в клітку долучився ще й Олександр Мороз.

І тут знову виринає ” сіра конячка” — Дмитро Фірташ, людина, котра напряму пов’язана із гангстером сторіччя — Семеном Юдковичем Могілевичем.

******************************************************************

Кілька слів про накопичення стартового капіталу пана Фірташа. Окрім участі в кримінальній бригаді братів Королевичів , котрі активно займались перегоном крадених автомобілів через хотинський коридор в Румунію, Дмитро Фірташ на початку дев’яностих перелаштувався на нелегальний горілчаний бізнес. Схема досить проста: закупівля “лівого” спирту в селі Карабчів (Карабчівський спирт-завод Глибоцького району,Чернівецької області). Далі цей спитрт мандрував на Новоселицький лікеро-горілчаний завод. Так і з’явилась на прилавках крамниць Буковини недорога за ціною, але , варто зазначити, якісна горілка “Буковинська”, яка потіснила інших трейдерів спиртними напоями. Очевидці стверджують , що розповіді про тяжко зароблені перші сто тисяч доларів у дев’яностих роках на експорті харчових продуктів — це “байки для рагулів від журналістики”, — сказав один із колишніх партнерів Дмитра Фірташа. В той час за виготовлену на Новоселицькому лікеро-горілчаному заводі його керівництву Дмитро Фірташ щомісяця викладав готівкою по кілька сотень тисяч доларів. Про незаконні оборудки Дмитра фірташа стало відомо тодішньому начальнику Чернівецького ОУВС Генадію Моcкалю. Було порушено кримінальну справу, і “Дімон”( Дмитро Фірташ) потрапляє на десять діб у Чернівецьке СІЗО. Але раптом з якихось “філантропічних” мотивів у справу втручається начальник Чернівецького обласного УБОЗ Мирний Іван Миколаєвич , справу Фірташа закривають і він знову на волі. Згодом Дмитро Фірташ потрапляє в поле зору Семена Могилевича і російських спецслужб. Так і прилаштували спритного буковинця при ділах. Мимоволі напрошується запитання, як середньої руки “бізнесмену” вдалось втертись в довіру до попереднього Президента України і до нинішнього? А тут ще й з’ясувалось, що замилювання Віктором Ющенком очей українському люду про те, що він ні слухом, ні духом не знає хто стоїть за РосУкрЕнерго тріснула, як мильна булька. Невдовзі це публічно ще й підтвердив шеф-редактор “України Молодої”, односельчанин та колишній позаштатний радник Віктора Ющенка пан Дорошенко. Як же ж зрозуміти вісь Віктора Ющенка та його рідного брата із Семеном Могілевичем, Дмитром Фірташем та поєднати цю вісь з лозунгами проголошеними президентом України під час жовто -гарячої революції: “Бандитам тюрми”? Так і лишається незрозумілим, яких бандитів мав на увазі Президент України Віктор Ющенко? Але зрозумілим стало одне — “наш” Президент став зовсім ручним. Звичайнісінькою маріонеткою в руках лівоцентристської політичної сили.

Ростислав ДЕМЧУК,


Источник: “https://ord-ua.com/2006/08/15/-pro-scho-rozmovlyali-dva-viktori-pered-pidpisannyam-universalu-zradi-/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя